Ladislav Sutnar
Venuše
Id: 351304
malba/tempera/papír, rozměr ve výřezu 37,7 x 20 cm, značeno a datováno v horní části, popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7449x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
275 000 Kč
Příhozy: 112