Ladislav Vele
Kytice s melounem
Id: 55601
olej/plátno, rozměr 90 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 42, na obraze restaurované protržení, značně poškozený obraz i rám
zobrazeno: 2015x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 400 Kč