Ladislav Zívr
Bez názvu
Id: 262605
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 35,5 x 22 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 3944x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč