Ladislav Zívr
Kubistická židle
Id: 208723
patinovaná hmota, výška 14 cm, značeno ve spodní části, drobné poškození na povrchu
zobrazeno: 1692x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 600 Kč