Ladislav Zívr
Květ
Id: 491341
kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 15,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 214x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
24.6.2024, 19:57:00
19.6.2024 | 23:35 | 2 000 Kč |