Ladislav Zívr
Zátiší u kubistické lampy
Id: 81701
kresba/papír, velikost listu 33 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1963, novodobě zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2875x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč