Lajos Kunffy
Zátiší s květinou
Id: 432
olej/plátno, rozměr plátna 66 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 3410x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
24 000 Kč