Leon Augustin Lhermitte
Podvečerní návrat
Id: 147517
olej/plátno, rozměr 54,5 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 5411x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 55