Leonce Chabry
Pohled na hrad
Id: 106821
olej/plátno, rozměr 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně restaurováno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 2754x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč