Leopold Brunner
Zátiší s kyticí
Id: 145601
olej/dřevo, rozměr 76 x 60 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz prasklý, značně zašpiněný
zobrazeno: 2059x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 72