Leopold Musil
Krajina se stohem
Id: 483903
olej/plátno, rozměr 55 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, malba místy krakelovaná
zobrazeno: 2557x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
5.3.2024, 19:43:00
5.3.2024 | 19:20 | 3 500 Kč |