Leopold Musil
Krajina z Jižních Čech
Id: 46302
olej/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, původní rámování
zobrazeno: 2242x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč