Leopold Musil
Kyje u Prahy
Id: 46001
olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, signováno vpravo dole, rámováno u fy Brůžek, obraz v původní stavu
zobrazeno: 2593x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 600 Kč