Leopold Musil
Zima
Id: 70201
olelj/plátno, rozměr 60 x 82 cm, signováno vpravo dole, oděrkyna rámu, původní stav
zobrazeno: 2367x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč