Leopold Richter
Alegorická scéna
Id: 51004
olej/překližka, rozměr 72 x 56 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 1814x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
21.11.2016, 22:18:00
21.11.2016 | 21:41 | 2 000 Kč |