Leopold Stephan
U jezera
Id: 239101
olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové
zobrazeno: 6674x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 59