Čas na serveru 09:40:35

Leoš Suchan
Dialog v holandském stylu IV

Id: 529101

Dialog v holandském stylu IV

  •  / Dialog v holandském stylu IV / Leoš Suchan

akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 405x

Vyvolávací cena:
15 000

22 000