Leoš Suchan
Dialog v holandském stylu IV
Id: 529101
akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 431x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
22 000 Kč