Lev Šimák
Benátky
Id: 49304
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2175x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč