Lev Šimák
Karneval
Id: 193602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 43 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1455x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč