Lev Šimák
Léto u vody
Id: 185016
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 1719x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
20 300 Kč