Lev Šimák
Na kluzišti
Id: 48605
akvarel/papír, velikost malby 29 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, ve spodní části věnování Bohumilu Říhovi, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3614x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 400 Kč