Lev Šimák
Pod borovicí
Id: 48609
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1879x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
19.10.2016, 22:38:00
4.10.2016 | 22:06 | 1 000 Kč |