Lev Šimák
Talíř s ovocem
Id: 114008
olej/plátno, rozměr 35 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 3210x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč