Lev Šimák
Toaleta
Id: 330603
olej/plátno, rozměr 64 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 2309x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 55