Lev Šimák
Vlak v dáli
Id: 351809
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 43 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1619x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč