Lev Šimák
Zrcadlení
Id: 476804
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 584x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
6 300 Kč