Libor Fára
Bílá poloha
Id: 41111
kresba tužkou/papír, velikost listu 57,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací a věnováním, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 3131x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 100 Kč