Libor Fára
Koláž
Id: 399705
koláž/papír, rozměr listu cca 38 x 28 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 869x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
15 300 Kč