Libor Fára
Modrý rytmus
Id: 250803
tempera/tuš, rozměr ve výřezu 79,5 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 5243x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
42 333 Kč
Příhozy: 56