Libor Fára
Objekt
Id: 128508
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 31 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka malby poškozena vlevo nahoře
zobrazeno: 2267x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 500 Kč