Libor Fára
Růžový rytmus
Id: 23808
kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody
zobrazeno: 3498x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
42 000 Kč