Libor Wagner
Hledání modrého tónu
Id: 393406
olej/lepenka, rozměr 101 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky malby v ploše, ve spodní části krakelovaná malba
zobrazeno: 2325x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč