Libor Wagner
Ohrožení
Id: 426101
kombinovaná technika, olej/ písek/plátno, rozměr 65 x 83 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 8612x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 000 Kč