Lilli Gödl-Brandhuber
Roubený statek
Id: 81901
olej/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lokální praskliny v kartonu, poškozený rám
zobrazeno: 1944x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč