Louisa Piepenhagen
Fontána
Id: 420403
olej/plátno, rozměr 23,5 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
zobrazeno: 5180x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
69 500 Kč
Příhozy: 74