Čas na serveru 02:18:06

Lubomír Přibyl
V červené krajině

Id: 472103

V červené krajině

  •  / V červené krajině / Lubomír Přibyl

olej/plátno, rozměr 73 x 54 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno

zobrazeno: 4385x

Vyvolávací cena:

57 000