Lubomír Typlt
Koncilium
Id: 456401
tempera/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3776x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
27 200 Kč