Luboš Moravec
Sedící
Id: 387311
kolorovaná bronzová plastika/mramorový podstavec, výška 20 cm, výška s podstavcem 23 cm, značeno monogramem ve spodní části, mramorový podstavec poškozený
zobrazeno: 1816x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 000 Kč