Luboš Synecký
Na vyjížďce
Id: 37219
olej/plátno/sololit, rozměr 72 x 95 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1965x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 500 Kč