Lucie Klímová
Kamený přívoz
Id: 53410
olej/plátno, rozměr 65 x 100 cm, signováno vlevo dole, datováno vzadu 1940, obraz ve výborném stavu, oděrky na rámu
zobrazeno: 2951x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč