Lucie Klímová
Pohled do údolí
Id: 74102
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu
zobrazeno: 1905x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 400 Kč