Luděk Marold
Dáma s křeslem
Id: 127313
olej/plátno, rozměr 32 x 25 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba, přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 3581x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 95