Luděk Marold
Dámy v Paříži
Id: 2061
kombinovaná technika/karton, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole,zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně potvrzení o zapůjčení obrazu od Sdružení výtvarných umělců v Praze
zobrazeno: 4231x
Vyvolávací cena:
55 000 Kč
100 000 Kč