Luděk Marold
Kuchařky
Id: 164501
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítka, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 2394x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
24 000 Kč