Luděk Marold
Lekníny
Id: 83204
litografie/papír, rozměr tisku 42,5 x 31,8 cm, značeno v tisku, popsáno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, lehce poškozený rám, v minulosti v půlce přeloženo
zobrazeno: 3056x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 900 Kč