Luděk Marold
Na Petříně
Id: 2216
nesignováno, akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, paspartováno, zaskleno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4560x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
44 100 Kč