Luděk Marold
Návrh obálky pro román E. Zoly
Id: 297002
akvarel/lepenka, rozměr 23,5 x 17,5 cm, značeno vlevo dole monogramem, popsáno v ploše, popis též na zadní straně viz foto, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2726x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 900 Kč