Luděk Marold
Odpočívající šermíř
Id: 32916
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 21 cm, signováno vlevo dole Marold Paris, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 9266x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 49