Luděk Marold
Pouliční kejklířka
Id: 32915
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21 cm, signováno vpravo dole Marold Paris, paspartováno, zaksleno, novodobě rámováno
zobrazeno: 2926x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 55