Luděk Marold
Studie
Id: 386409
kresba tužkou/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno monogramem vpravo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis
zobrazeno: 1732x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč